Hakkımda

ali

20 Ocak 1986 Tokat/Zile. İlkokul (Zile Tansu Çiller İlköğretim Okulu), ortaokul ve liseyi (Zile Anadolu Lisesi) Zile’de tamamlayıp, 2004 yılından 2009 yılına kadar Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde öğrencilik hayatına Veteriner Fakültesi, sonrasında ise OMÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde okudu.

Samsun’daki “yeni” yaşamı onu aktif siyaset ve sivil toplum örgütleri ile tanıştırdı. 2004 yılından bu yana ilgi duyduğu sivil toplum alanında çalışmalarını sürdürmekte. 2005 yılından beri Türk Kızılayı, 2006 yılından beri de Toplum Gönüllüleri Vakfı ile gönüllü çalışmalarını sürdürmekte. 2004-2006 yılları arasında Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları’nda Eğitim ve Ar-Ge birim yöneticilikleri yaptı, 2005-2007 yılları arasında Samsun Gençlik Meclisi Başkanlığı, 2007-2008 yılları arasında Samsun Gençlik Meclisi Danışma Kurulu Üyeliği, 2009-2010 döneminde Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Çoğu Samsun’da olmak üzere birçok sivil toplum örgütü ve kurumda üyelik, gönüllülük ve kuruculuk görevlerini üstlendi. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda birçok proje, etkinlik ve organizasyonda sorumluluk aldı.

Ulusal ve uluslararası bir çok proje, eğitim ve toplantıya katıldı, AB Gençlik Programı tarafından desteklenen Koparılan Çiçekler isimli eylem 1.1 projesini yazıp, koordine etti.

Halen TOG ve Y-PEER çatıları altında İleri Düzey Akran Eğitmeni ve TOG 5 Anahtar Akran Eğitmenidir. 2011 – 2013 yılları arasında Genç Akran Ağı (Y-PEER) Türkiye Temsilciliği (Focal Points in Charge), Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Gençlik Danışma Kurulu Yönetim Kurulu Üyeliği ve OMÜ Ekonomi ve Kariyer Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlendi.

Ocak – Nisan 2010 döneminde Doğan Makina Ticaret ve Sanayii A.Ş’de E-Ticaret Müdürü, 2009-2010 döneminde Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda saha sorumlusu olarak çalıştı, halen Konda Araştırma ve Danışmanlık şirketinde saha koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Kısa film, yönetim bilimi, örgütsel yönetim, sosyal medya, sinema, futbol, toplumsal cinsiyet ve insan hakları, siyaset, ekonomi, örgütle(n)mek ve harekete geçmek ilgi alanları.

Reklamlar

Hakkımda” üzerine 3 yorum

  1. Mehmet Bahadır Teke dedi ki:

    Sevdim yazılanları,zevkle takip ediyorum.

    Fakat paylaşımları artırsan ne hoş olur : )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s